Cześć, miło Cię widzieć.

👉 Poznaj Gotowy Plan - 7 kroków do tego aby zarobić 100 000zł w pół roku z gotowa marką "u Lodziarzy"!

Zakładam, że wiesz już czym jest gotowy biznes, jakim biznesem warto się zainteresować w 2024 roku i na jakim biznesie można zarobić 100 000zł w jeden sezon. Przyszedł czas na konkretny ;) Poznaj 7 konkretnych elementów dzięki którym naprawdę można zarobić w/w 100 000zł z marką "u Lodziarzy"

W ramach współpracy biznesowej istnieje siedem istotnych elementów, które odgrywają decydującą rolę w sukcesie tego przedsięwzięcia.

W marce "u Lodziarzy" dokładamy wszelkich starań, by nasza współpraca była jak najprostsza i wymagała minimalnego zaangażowania od osób zainteresowanych dołączeniem do naszej sieci franczyzowej. Przez 20 lat rozwijaliśmy standardy franczyzowe, koncentrując się na eliminacji wszelkich potencjalnych przeszkód i komplikacji we wszystkich sferach współpracy. Gdzie tylko to możliwe, staramy się maksymalnie odciążyć franczyzobiorców od konieczności inwestowania czasu, pieniędzy i energii, zakładając, że to właśnie powinna być główna funkcja operatora franczyzy. Aktywnie angażujemy się i prowadzimy edukację w ramach projektu Akademia Skutecznej Franczyzy. Jesteśmy częścią Multi Ice Group, operatora czterech gastronomicznych marek franczyzowych. Nasze doświadczenie i podejmowane działania pozwoliły nam wyznaczyć 7 kluczowych obszarów współpracy, na których oparliśmy nasz efektywny system współpracy, który nazwaliśmy Multi7.
7 kluczowych aspektów, które umożliwiają osiągnięcie dochodu w wysokości 100 000 zł z marką U Lodziarzy, są fundamentem naszego unikalnego modelu współpracy Multi7. Ten system znacząco, o 50%, podnosi efektywność zarządzania biznesem franczyzowym.
Patrycja - Franczyza Lody Bonano - Pomysł Na Dochodowy Biznes
Paulina
Konsultant w Marce "u Lodziarzy"

O czym dokładnie mowa z tym gotowym planem i 7 elementami do zarobienia 100 00zł w jeden sezon?

1

1. Gotowa, dobrze zaopiekowana marka

"u Lodziarzy" to skuteczny biznes i dobrze zaplanowana oraz zaopiekowana marka, która ma z jednej strony zaspokaja potrzeby klientów (moda na lody jest najmocniejszym trendem letnim od lat - nie przeminie, kolejką są, były i będą ;)) a z drugiej daje poczucie pełnej kontroli w zarządzaniu (za marką stoją odpowiednie osoby z doświadczeniem i pasją).

2

2. Skuteczne Finansowanie

Najczęstrzą formą finansowania biznesu jest leasing oraz kredyt. Jako marka "u Lodziarzy", współpracujemy w tym zakresie z dedykowanymi doradcami finansowymi, którzy pomagają w uzyskaniu środków możliwie optymalnie.

3

3. Atrakcyjna lokalizacja

Niezwykle ważnym elementem prowadzenia biznesu gastronomicznego jest atrakcyjna lokalizacja z dużym ruchem potencjalnych klientów oraz odpowiednią logistyką. W tym obszarze, na bazie ponad 10letniego doświadczenia oczywiście pomagamy i dobieramy miejsca generujące największe zyski.

4

4. Przyjazna umowa franczyzowa

Niezmiernie ważnym elementem współpracy są formalności w postaci umowy franczyzowej. Nasz dokument jest bardzo przyjazny, z możliwością do wcześniejszego wglądu i omówienia. Podpisujemy go zdalnie - online beż żadnych kurierów i papierologii.

5

5. Marketing i Promocja

W czasach intensywnej komunikacji w mediach społecznościowych, dużej aktywności klientów w różnych kanałach reklamowych, przywiązujemy ogromną wagę do promocji marki "u Lodziarzy" zarówno lokalnie i globalnie. Mamy dedykowany zespół marketingowy, który skupia się aby otwarcie Twoich lodów "u Lodziarzy" odbiło sie dużych echem w całym otoczeniu Twojej lokalizacji.

6

6. Umiejętność zarządzania biznesem

Skuteczna sprzedaż, owocne działania pod kątem marketingu lokalnego, umiejętność przygotowania produktów, rekrutacja pracowników... Z każdego obszaru szkolimy oraz dostarczamy materiały edukacyjne - ponad 10 lat wypracowanego Know How jest dla Ciebie.

7

7. Skuteczne Wsparcie w biznesie

Skuteczny biznes do dobrze zaplanowana i zaopiekowana marka, która ma z jednej strony zaspokaja potrzeby klientów a z drugiej daje poczucie pełnej kontroli w zarządzaniu. Taka jest misja biznesowa "u Lodziarzy" - tego się bardzo mocno trzymamy od wielu lat.

Podsumowanie wpisu:

Te 7 elementów, to krok po kroku - sprawdzona droga do tego aby zarobić 100 000zł w jeden sezon współpracując z marką "u Lodziarzy". Fantastyczne jest to, że w naszym modelu partnerstwa - prowadzisz własny biznes, jesteś przedsiębiorcą, nie masz żadnego "sufitu" w generowaniu zysków a dzięki naszemu wsparciu  - skupiasz się na zarządzaniu i zarabianiu.

Cześć, mam na imię Rafał. Jestem webmarketerem w marce "Multi Ice Group". Wierzę, że dobrze zaopiekowana marka oraz osoba chętna do działania w biznesie to połączenie idelanie skuteczne.

Odbierz Bonus!

Zamów bezpłatną konsultację!

Paulina
Konsultantka
"u Lodziarzy"

Uzyskaj darmową 15minutową konsultację. Porozmawiajmy o tym czego potrzebujesz i czy nasz gotowy biznes jest właśnie dla Ciebie. Doradzimy i pomożemy.

Wypełnij formularz. Oddzwonimy i ustalimy dogodny termin na rozmowę telefoniczną!

Zgoda marketingowa*

Każda współpraca powinna rozpocząć się od rozmowy.

Z doświadczenia wiemy, że najlepszą podstawą pod wspólny biznes jest rozmowa. 

Kluczowej jest poznanie Twoich potrzeb i celów, aby dobrać możliwie najlepsze rozwiązanie w postaci konkretnej lokalizacji oraz najlepszego dla Ciebie konceptu. 

Poświęć chwilę, wypełnij  i wyślij formularz, co da nam możliwość kontaktu zwrotnego abyśmy mogli porozmawiać o współpracy.

UWAGA! "Super Środki" na rozpoczęcie.

10 000zł na Mega Lodowy Start!

Aby zapewnić Ci możliwie idealny start w biznesie. Wypromujemy Lodziarnię "u Lodziarzy" w Twojej miejscowości w kwocie 10 000zł. Każdy mieszkaniec, osoby dojeżdżające oraz turyści dowiedzą się o starcie Twojego biznesu!

Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy marką, która bardzo ceni sobie relacje i komfort pracy zarówno między sobą jak również z naszymi partnerami. Cenimy sobie mozliwość indywidualnego i personalizowanego podejścia do współpracy.
Radosław Charubin
właściciel "u Lodziarzy"
Poniedziałek - Piątek
8.00 - 16.00
Sobota - Niedziela
Inspirujemy się ;)
Polecamy i rekomendujemy spotkanie w siedzibie naszej firmy na Podlasiu (koło Białegostoku). Rozmowa na żywo oraz poznanie zespołu na miejscu daje lepszy pogląd na nas jako partnera biznesowego oraz większe możliwości komunikacyjne.

Serdecznie zapraszamy.

Wyślij formularz aby umówić się na niezobowiązujące spotkanie.

Cześć, jestem Patrycja. Twoje zgłoszenie trafi do mnie. Oddzwonię, aby umówić Cię na niezobowiązujące ale konkretne spotkanie online lub w siedzibie naszej firmy.
logo - Franczyza Lody Bonano - Pomysł Na Dochodowy Biznes
© 2024 u Lodziarzy (marka franczyzowa Multi Ice Group)